İletişim » Farmasi Ücretsiz Üyelik
Farmasi ile sizde kazanın!
E-Posta [email protected] Şimdi Ara! 0 549 830 5187

BİZE ULAŞIN

Bize bilgilerinizi bırakın

Formu doldurup bilgilerinizi bırakın size ulaşalım. Ayrıca sağ kısımda bulunan iletişim bilgilerimizden, sosyal hesaplarımızdan ve canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.


Konum

Kerimdede Mah. Avcılar Sk. No: 1I/5
Karatay/KONYA

Harita

Farmasi Ailesine Katıl

  *En kısa sürede size döneceğiz

  Farmasi Üyesi Olan Kazanıyor!

  İster ihtiyaçlarını al, ister satış yaparak kazan, ister ekip kur büyüme yolunda ilerle! Tüm bunları yapmak ve fırsatları yakalamak için üye olmak yeterli! Üstelik üyelik ücreti yok, satış zorunluluğu yok, zaman sınırı yok!

  • Üyelik ücreti yok!
  • Satış zorunluluğu yok!
  • İstediğin zaman başla!
  • Sürekli kampanya! Sürekli kazanç!
  Farmasi Makyaj

  Güzellik

  Farmasi, birbirinden güzel kokulara sahip parfümlerden, yüz, göz, dudak makyajına kadar çeşitli ürünler ile cildinizi korurken güzelleştiriyoruz.

  Farmasi Ucuz Satın Al

  Satın Al Kazan

  Farmasi’de sadece satın alarak kazanmak mümkün! Evinizin temizlik ihtiyacını, kendinizin bakım ve sağlık ihtiyacını karşılayın makyaj ürünlerinden %30, sağlık ürünlerinden %40 indirimli faydalanın.

  Farmasi Sağlık

  Sağlık

  Dr. C. Tuna ve Nutriplus alt markalı sağlık ürünleri ile hastalıklarınıza adeta bir kalkan oluyor. Yaşamınızı düzenli, sağlıklı ve dinç sürdürmenizi sağlıyoruz.

  Farmasi Ürün Sat Kazan

  Satış Yap Kazan

  Ticaret yaparak para kazanmayı severlere müjde. Farmasi’de katalog fiyatından; sağlık ürünlerini %40, makyaj ürünlerini %30 indirimli alabilir ve satarak aradaki farkı kazanabilirsiniz.

  Farmasi Temizlik

  Temizlik

  Mr. Wipes markalı temizlik ürünleri ile çıkmayan kirlere, uğraştıran yağlara son veriyoruz. Temizlikte hem tasarrufu hemde kolaylığı sağlıyoruz.

  Farmasi Ekip Kur

  Ekip Kur Kazan

  Hem dilediğin zaman çalışmak, hem sosyalleşmek hemde kazanmak Farmasi’de mümkün! Hemen üye ol, altına üye ekleyerek büyük ekip kurma yolunda ilerle sende kazan ekibinde kazansın. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.