Farmasi Üyelik ve Prim Kazanç Sistemi » Farmasi Ücretsiz Üyelik
Farmasi ile sizde kazanın!
E-Posta [email protected] Şimdi Ara! 0 549 830 5187

Farmasi Üyelik ve Prim Kazanç Sistemi

Çoğu hayalimizi yapmak amacıyla en çok gereksinim duyduğumuz şey paradır. Ekonomik krizler, yüksek döviz kurları alım gücümüzü düşürdüğü gibi hayat niteliğimizi de düşürmektedir. Bizler de istesek de istemesek de ek iş fırsatları aramaya, ek kazanç sağlamak için fikirler bulmaya çalışırız.

Örneğin henüz bu yazıyı okuyorsanız siz de ek kazanç elde etmeyi hedeflemiş ve Farmasi’yi duyarak bu yazıya gelmişsinizdir. Ben Farmasi direktörü Zeynep Boşnak olarak dördüncü yılıma girdiğim Farmasi kariyerimden sizlere merak ettiklerinizi bu yazımda anlatmaya çalışacağım. Öncelik ile bu işin mantığını kavramamız gerekiyor;

Farmasi ürünlerini Network Marketing yolu ile pazarlayan yerli bir şirkettir. Bu tür sistemlerin hedefi toptancı, depocu, nakliye ve dükkanları devreden çıkartmak, direkt olarak kullanıcılarına ürünlerini göndermektir. Bu yöntemle aradaki büyük giderler çıkartılır ve kozmetik dükkanında 100 TL’ye satılacak olan bir ürün kataloğa %60’lara varan indirimle eklenebilir. Farmasi’ye üye olan şahıslarda indirimli fiyattan %30 ya da %40 (Farmasi bölümü %30 – Dr.C.Tuna Bölümü %40) ek indirimle ürününü alabilirler. Sonuç olarak üyelerin satış yaparak kazanç sağlamasına imkan tanır.

Katalog Fiyatı ile Satış Yapmak ve Kazanç Sağlamak

Farmasi’ye yeni üye olup sipariş verilen ay ortamında ürünlerin geliş fiyatına göre 650 TL‘lik alış veriş yapan bir şahıs katalog fiyatına göre ortalama 275 TL net kazanç sağlar. Yeni başladığı ve 180 TL’yi geçtiği amacıyla alttaki görseldeki hoşgeldiniz kampanyasının ilk ay hediyesi olan Farmasi CC Krem ve Farmasi Zen Maskara hediyelerini’de kazanır. Bu hediyelerin satış fiyatları 45 TL + 15 TL toplamda 60 TL‘dir. 650 TL’lik teşvik hediyesi olarakta Age Reversist seti alırsak 280 TL, Hoşgeldiniz paketini de alırsanız satıştan ek 80 TL Kazanç elde edersiniz. Yani ilk ayda 650 TL‘lik sipariş çektiğinizde ürünlerinizi hediyelerle beraber 1.345 TL‘ye satarsınız ve 275+60+280+80 toplamda 695 TL net kazanç elde edersiniz. Hem de 500 TL puanı geçtiğiniz amacıyla kariyer basamağının ilk aşaması olan %3 standardına gelir ve 15 TL prim kazancı elde edersiniz. Bu kazançları çeşitli fırsatlardan faydalanarak daha da artırabilirsiniz.

Prim Sistemi ile Kazanç Sağlamak

Asıl büyük kazanç Network Marketing‘in Prim Sistemi ile gelmektedir. Prim sisteminde sizin ve altınızdaki üyelerin ay sonucunda ulaştığınız ciroya göre alacağınız kazancı görürsünüz. Örneğin üye oldunuz ve dostlarınızı da üye yaptınız, onlar da çevresindekileri üye yaptılar ve bulunduğunuz ay içinde toplamda 18.000 TL‘lik ciroya ulaştınız. Farmasi’de ekibiyle beraber 18.000 TL’ye ulaşan bir şahıs Müdür standardına gelir ve %21‘lik prim kazanır. Yani ekibiniz ve siz 18.000 TL’nin yüzde 21’i kadar olan 3.780 TL‘lik ücreti hak etmiş olursunuz. Bu para en düşük seviyedeki üyenizden yani %3, %7, %11, %15 ve %18 sırasıyla yukarı doğru dağıtılmaya başlar. Prim sistemi ile alakalı daha ayrıntılı verileri Prim Sistemi Nasıl İşler? ve Prim Hesaplama yazılarımı okuyarak inceleyebilirsiniz.
Prim düzeneğinin en kazançlı olmasının nedeni sürekli büyüyen bir sisteme dahil olmanız ve yüksek cirolara erişerek yüksek kazanç sağlamanızdır. Ben prim sistemi merkezli çalışarak yılda ortalama 55bin TL net prim kazancı (Aylık ortalama 4.500 TL) elde ediyorum. Bu kazanç ekibiniz ve cironuz arttıkça yükselmeye devam edecektir.

Peki Ben Nasıl Kazanmaya Başlarım?

Bir işten kazanç sağlamak istiyorsanız o işin detaylarını iyice öğrenmeli, işinizi sevmeli ve şirketinizi tanımalısınız. İşinize ne kadar çok ehemmiyet verirseniz kazancınız da o kadar çok artacaktır. Bu işte kazanmak istiyorsanız ilk işiniz gereksiniminiz olan ürünleri alabilmek ve kullanmaktır. Farmasi niteliğini kanıt etmiş 26 ülkede network marketing ile satış yapan yerli ve milli bir şirkettir. Siz ürünleri ne kadar kullanıp denerseniz satmanız da o kadar kolaylaşacaktır. Bu ürün çok iyiymiş yerine ben bu ürünü kullanıyorum sana da tavsiye ederim dediğiniz vakit o ürünü satabilirsiniz. Ürünleri denedikçe karşınızdaki şahıslara seçenekler sunabilir, müşterilerinizi memnun edersiniz.

İlk başta sizden ürün almaya başlayan şahıslar vakitle sabit müşteriniz olur, daha sonradan da ürünleri ideal fiyata alabilmek ister ve sizin vasıtanızla üyeniz olurlar. Yaptıkları alışverişlerle de cironuzu artırır ve kariyer sisteminde sizi üste taşırlar. Bu iş bu şekilde başlar ve büyür. Yani kısa vadede satış yaparak para kazanırsınız, uzun vadede üye yaparak aylık çoğalan maaş sahibi olursunuz.

Farmasi Ailesine Katıl


*En kısa sürede size döneceğiz

Farmasi Üyesi Olan Kazanıyor!

İster ihtiyaçlarını al, ister satış yaparak kazan, ister ekip kur büyüme yolunda ilerle! Tüm bunları yapmak ve fırsatları yakalamak için üye olmak yeterli! Üstelik üyelik ücreti yok, satış zorunluluğu yok, zaman sınırı yok!

  • Üyelik ücreti yok!
  • Satış zorunluluğu yok!
  • İstediğin zaman başla!
  • Sürekli kampanya! Sürekli kazanç!

Bir Yorum Bırakın