Biz Kimiz? » Farmasi Ücretsiz Üyelik
Farmasi ile sizde kazanın!
E-Posta [email protected] Şimdi Ara! 0 549 830 5187

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Farmasi Hızlı Üye Ol

Kozmetik ve kişisel bakım şirketimiz Elis Kozmetik, çok sayıdaki ofisimizle birlikte yurtiçinden yerli güzellik ve kişisel bakım malzemeleri tedarik eden bir tedarikçidir. Kişisel bakım endüstrisindeki araştırmacılara, formül vericilere ve pazarlamacılara çok çeşitli uzmanlık, temel ve doğal olarak türetilmiş bileşenler sunuyoruz.

Çok uzun yılların deneyimine sahip grubumuz, müşterilerimizle güçlü iş ilişkileri kurmuştur ve ağımızı dünya genelinde genişletmeye devam edecektir. İhtiyaçlarınıza uygun mükemmel ürün ve hizmetler sunarak, uluslararası bir hizmet sağlayıcısı olmak için grup şirketlerimizin üretim ve lojistik alanındaki güçlerinden yararlanıyoruz.

Firmamızın misyonu, sektördeki uzun geçmişimiz ve tecrübemizden yola çıkarak saygın bir global hizmet markası olmaktır. Tüm müşterilerimize yüksek değerli ürünler ve etkili hizmetler ile bunlara dair bilgi ve eğitimler sunmayı amaçlıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, kimya, teknoloji ve pazar bilgisine dayanarak, farklı segmentlerde geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmak için dünya çapında faaliyetlerde bulunmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bize Katılın

Bünyemizdeki binlerce lider kurumsal müşteri, çok sayıda çalışan, her geçen gün genişleyen birçok şirketten oluşan küresel bir ağ ve güçlü üretim araştırma ve geliştirme yeteneklerine sahibiz.

Kozmetik ve kişisel bakım üzerine odaklanmış Elis Kozmetik, çevreye duyarlı ürünler geliştirmeye, tedarikçilere sürdürülebilir üretim uygulamalarını teşvik etmeye ve yeni ve alternatif kullanımları savunmaya devam ediyor. Şirketimizin çevre ve enerji sektörünü ürünler, hizmetler, teknolojiler ve bilgiler yoluyla nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde ayrıca ürünlerimize dair, network ağımızdaki lider müşterilerimizin çalışma prensipleri, prim sisteminin nasıl işlediği hakkında, dahası aramıza nasıl katılacağınızla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz. 

Bize Katılmak Size Ne Sunuyor?

Elis Kozmetik network üyelik planımız üç bileşenden oluşur; üyelik, katılım ve liderlik.

Üyelik

Üyelik, sorumlu kariyer sürecinizde hangi aşamada olduğunuza ve katılım yeteneğinize bakılmaksızın her kuruluş için değer sağlamak üzere tasarlanmıştır. Üyelik avantajları hakkında bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Katılım

Bu, daha derin katılımı kolaylaştırmak ve üye gereksinimlerini karşılamak amacıyla çeşitlilik ve dahil etme, iyi olma, topluluk ve çevre dahil olmak üzere belirli konu alanlarında çeşitli ortaklıklar sunar. strateji ve amaç ile sorumlu işletme yönetimi eğitimi programı üzerine ortaklıklar da bulunmaktadır.

Liderlik

Bu, çok yıllı bir süre boyunca bir konuda liderlik göstermek ve bir konuyu hayata geçirmek için bizimle birlikte çalışmak isteyen üyeler içindir. Bu üyeler, teklif ve sorunlara özel liderlik ekiplerinden birinin sorumluluğunu alarak, liderlik etmek, katılmak, ziyaret etmek, araştırmak, kampanya düzenlemek, sponsor olmak, ev sahipliği yapmak ve ağ kurmak gibi görevleri üstlenecektir.

Liderlik teklifleri yerel, bölgesel ve ulusal politika oluşturma, örgütsel profil, düşünce liderliğine katkı ve diğer üst düzey liderlerle network oluşturma üzerinde daha fazla etki sağlar. Ayrıca bu üyelerimiz, avantajlı prim sistemi sayesinde kazanç sağlarken, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini de daha uygun fiyatla alma şansına sahip olacaktır.

Farmasi Ailesine Katıl


*En kısa sürede size döneceğiz

Farmasi Üyesi Olan Kazanıyor!

İster ihtiyaçlarını al, ister satış yaparak kazan, ister ekip kur büyüme yolunda ilerle! Tüm bunları yapmak ve fırsatları yakalamak için üye olmak yeterli! Üstelik üyelik ücreti yok, satış zorunluluğu yok, zaman sınırı yok!

  • Üyelik ücreti yok!
  • Satış zorunluluğu yok!
  • İstediğin zaman başla!
  • Sürekli kampanya! Sürekli kazanç!
Farmasi Makyaj

Güzellik

Farmasi, birbirinden güzel kokulara sahip parfümlerden, yüz, göz, dudak makyajına kadar çeşitli ürünler ile cildinizi korurken güzelleştiriyoruz.

Farmasi Ucuz Satın Al

Satın Al Kazan

Farmasi’de sadece satın alarak kazanmak mümkün! Evinizin temizlik ihtiyacını, kendinizin bakım ve sağlık ihtiyacını karşılayın makyaj ürünlerinden %30, sağlık ürünlerinden %40 indirimli faydalanın.

Farmasi Sağlık

Sağlık

Dr. C. Tuna ve Nutriplus alt markalı sağlık ürünleri ile hastalıklarınıza adeta bir kalkan oluyor. Yaşamınızı düzenli, sağlıklı ve dinç sürdürmenizi sağlıyoruz.

Farmasi Ürün Sat Kazan

Satış Yap Kazan

Ticaret yaparak para kazanmayı severlere müjde. Farmasi’de katalog fiyatından; sağlık ürünlerini %40, makyaj ürünlerini %30 indirimli alabilir ve satarak aradaki farkı kazanabilirsiniz.

Farmasi Temizlik

Temizlik

Mr. Wipes markalı temizlik ürünleri ile çıkmayan kirlere, uğraştıran yağlara son veriyoruz. Temizlikte hem tasarrufu hemde kolaylığı sağlıyoruz.

Farmasi Ekip Kur

Ekip Kur Kazan

Hem dilediğin zaman çalışmak, hem sosyalleşmek hemde kazanmak Farmasi’de mümkün! Hemen üye ol, altına üye ekleyerek büyük ekip kurma yolunda ilerle sende kazan ekibinde kazansın. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.